Život není obyčejný!

Život je extatický!

Nauč se udělat z každého okamžiku života

posvátný moment plný síly a vášně! 

Cesta Extáze, tedy spíše CESTY EXTÁZE – různobarevné.

NEdokonalost.

Extáze není cesta k dokonalosti, ale cesta nalezení své pravdy, cesta autencitity...

Co to vlastně znamená žít v Extázi?

 • žít svůj život naplno v každém okamžiku
 • cítit vášeň v každé buňce svého těla
 • uvědomovat si kouzla, která mám k dispozici ve svém těle
 • uvolnit se a nechat se vést svým skutečným "já"
 • být na ostatní "moc" a nestydět se za to
 • dělat vědomá, "bláznivá" rozhodnutí, kterých nebudu nikdy litovat
 • mít odvahu a podporu druhých žen

Více žen na Cestě Extáze - více extáze na světě!

 • Život točící se okolo dosahování cílů, života podle "dokonalé" šablony (jak by věci měly být) a okolo ordinerních a všedních událostí není život pro Tebe!
 •  Ty jsi žena a jako taková jsi vyjímečná!
 •  Žena potřebuje prožívat všechny barvy, chutě a vůně svých dní, žena si zaslouží být milována a cítit vášeň na každém svém kroku, žena je žena a je kouzelná.
 • Nechť je i její život plný kouzel!

K čertu se štěstím, chci žít v Extázi!

Cesta Extáze má 4 sekce

Ženské tělo

Co nám maminky a babičky neřekly? Ženské tělo je plné mystérií a my je umíme užívat ke své síle. 

Moudrost pradávných žen ve mně. 

Novodobé rituály

Rituál Ti pomůže vystoupit z každodenní rutiny a obohatí Tvůj život o hloubku a plnost přítomného okamžiku.

Každá žena umí kouzlit.

Kdo jsem já?

Dovolit si být vším tím, co jsem? Žena je rozmanitost, chaos a vír života. Taková bude na ostatní vždy moc. 

Jsem moc a to je v pořádku. 

Uvolni se a žij

Zhmotni své nejodvážnější sny. Osobní tajemství Cesty Extáze jak na to. Pozor, přísně tajné!

Sny mě vedou, když jim to dovolím.

Každá sekce je rozdělena do kapitol a obsahuje neskutečné množství inspirace, nápadů a úkolů, které změní život každé ženě, která už má dost všední rutiny.

 • Menstruace: úctyplné a moderní menstruační pomůcky, oslavy kolem menstruace, mystéria ženské krve, menstruace jako ženská cesta k sebepoznání

 

 • Sexualita: záhada ženské sexuality, poznání svého těla, alternativy antikonecpce, zdravé hranice, plné spektrum ženského orgasmického potenciálu (ano, je jich více)

 

 • Porod: strach z porodu, jak se srovnat s potratem, jak se nejlépe připravit, orgasmický porod - je to vůbec možné?, role partnera při porodu,  koho si vzít k porodu, realita mateřství 

Jako ženy jsme vystavované předsudkům, nerealistickým představám, nesplnitelným požadavkům a dezinformaci. O těchto prožitcích je stále tabu mluvit nahlas. Uctívejme vlastní tělo v jeho plné podstatě.

 • Přechodové rituály:  iniciace spojené s ženským tělem – menarché, porod, přechod, zasvěcení do dalších rovin ženství, které si zaslouží oslavu v kruhu žen. 

 

 • Staré pohanské oslavy: nám poskytují prostor pro to, abychom uctili měnící se přírodu, koloběh života, napojili se na roční období a poděkovali za bohatou úrodu.

 

 • Rituály luny: od pradávna hraje měsíc v životě ženy důležitou roli – je těsně spjat s měsíčním cyklem v těle každé zeny – s menstruací. Jak využit silu měsíce pro podporu vlastního záměru?

To podstatné, co nám rituály mohou přinést je podpořit důležité změny v našem životě, vědomě vzít život do svých rukou a zároveň se propojit s tím, co je nadosobní. Nauč se dělat ženské rituály sama doma. 

 • Co je to "moje"?: není  jedna "správná"cesta, jen ta moje. Jak použít vlastní tělo a intuici jako kompas, abych objevila svou jedinečnou podstatu a žila jí naplno.

 

 • Růže není Lilie, ani šalvěj: neexistuje žádná univerzální pravda, jak se respektovat v odlišných volbách a nebýt ohrožena, když to někdo žije jinak.

 

 • Sesterství: když jsem spokojená sama se sebou a zářím naplno ve své jedinečnosti, mohu se radovat z úspěchu jiných žen, podporovat je a vytvářet efektivní hvězdné konstalace spolupráce.

Často jsme zvyklé spoléhat na externí autoritu, na šablony "jak správně být ženou" a hledáme odpovědi všude možně, jen ne  u sebe. Tady společně najdeme směrnice v sobě - co je ta moje unikatní cesta. 

Extatický život snů? Podělím se o všechny své osobní recepty, jak si vytvořit život v Extázi. 

4 Milníky Cesty Extáze

Informace k video-programu Cesta Extáze v krátkém videu aneb o čem je vlastně celý program, do kterého chci vstoupit?

A jak to bude přesně probíhat?

 • Program je navržen tak, abys postupovala od základu, od těla, přes rituály (život je posvátný), svou jedinečnost (jsem na ostatní moc a je to v pořádku), až po Život v Extázi (k čertu se štěstím, chci žít v Extázi). 
 • Postupovat programem budeš ve vlastním tempu a plnit při tom úkoly a doporučení, která si můžeš ve členské sekci stáhnout v pdf (některé úkoly jsou opravdu peprné :-)))). Videa jsou 10-25 minut dlouhá a dohromady jich je 28 (+ 3 bonusová videa: záznam ze semináře Cesta Extáze, video Ženská krása a video Jak se řeší ženské konflikty). Celé Ti to zabere tak měsíc, ale přístup do členské sekce budeš mít 2 roky.
 • Dále, každé 2-3 měsíce budeme mít online konferenci pouze pro členy, kde se můžeš ptát na vše, co Tě během programu napadalo a dávat nám návrhy na další videa (témata), která bys chtěla vidět. 
 • Vstup na ženský kruh si můžeš vybrat během 1 roku od vstupu do programu a kouzelná taška plná dárků (toto v balíčku 2 a 3 - Kouzelná a Extatická žena) Ti přijde do 10 dnů od uplynutí garanční lhůty. 
 • Na Skype s Lilií se přihlásíš ve členské sekci (v balíčku 2 - Kouzelná žena)
   
 • Inforamace o Extatické jízdě do Avalonu jsou níže. 

Za čím si stojíme:

Menstruace je dar, se kterým umím kouzlit

Ženská sexualita je něco víc, než dosahování orgasmů. 

I porod může být extatický.

Menopauza není nadávka, ale bohyně, která říká: "Užívej si dne, nikdy nevíš, kdy to vše skončí.". 

Žena umí kouzlit a rituál jí v tom pomáhá. Nakouzlit si do života nové Extatický prožitky je zábava. 

Umíme se zastavit a chvíli nebýt "produktivní". Umíme najít vnitřní kompas a poznat to, co doopravdy chci. 

Umíme s Láskou říkat "ano" všemu dobrému a "ne" tomu, co není pro nás. 

Ženské tělo dává signály, kterými se můžeme řídit a konečně jít tou svou unikátní cestou.

Každá žena může objevit "to své" a nabídnout to světu. 

Vydat ze sebe to nejlepší a zároveň být uvolněná se nevylučuje. 

Život v Extázi není mýtus ani legenda, život v Extázi je naše ženské privilegium. 

Je to vůbec možné?

 • umět zacházet se svou menstruací jako s posvátným darem? 
 • umět se vyčistit a vytvořit prostor pro nové prožitky? 
 • umět beze snahy zhmotňovat svá přání? 

       Ano, protože jsi žena!!!

 

Připravily jsme pro Tebe tři krásné bonusy

Pssss: Nemohly jsme se v jejich vytváření vůbec zastavit.

Záznam ze semináře

Natočily jsme pro Tebe část live semináře "Ženská Cesta Extáze" o tom, jak dýchat tantrickým dechem a získat tak sexuální energii použitelnou pro cokoli. Nemusíš na seminář jezdit, budeš ho mít u sebe. 

Vstup na ženský kruh

V Praze se konají vždy na velké pohanské svátky setkání extatických žen v kouzelném ženském kruhu. Přivítej s námi slunovrat, rovnodennost, beltane a další významné, společností zapomenuté, hloubku nesoucí momenty.

Video konference

Každé tři měsíce budeme s Tebou. Připrav si otázky a témata, která chceš probrat a napiš nám je emailem. Ve video-konferenci je probereme zepředu i zezadu, beze studu a bez předsudků. Jsme v tom přece společně.

A co říkají ženy, které jsou na Cestě Extáze?

Milé ženy Lili a Judito! Cítím extázi!!!! To je mazec!!! Musím říct, že provázanost přírody s námi, jak o ní Lili ve videích pořád mluví - je tak nádherná, že mě mrazí po zádech a chce se mi brečet. V Lili slovech je cítit úcta k životu a respekt - nádhera. Úcta k přírodním silám. Jak krásně o tom všem mluví - jak je vlastně všechno přirozené a krásné a hlavně V POŘÁDKU. Mega to se mnou rezonuje a probouzí něco, co jsem dříve "nemohla" - bála se toho, co by řekli ostatní, nikdo takový není a nic takového nedělá...bála jsem se svojí síly a být sama sebou, chtěla jsem vyhovět ostatním, aby měli hodnou holčičku a aby okolí bylo spokojené... Dělám k tomu ještě Mohendžodáro, takže když to všechno sečtu, je to hustý a osvobozující. Musím říct, že se mé vnímání života naprosto změnilo. Prostě to vylezlo a já cítím nádheru, život, propojenost. Je to mazec. A moc by se mi líbilo, kdyby nás bylo co nejvíc... Na ženský kruh se moc těším - rituály se mnou VELMI zarezonovaly, nádherné, extatické, důležité a úplně zapomenuté v "běžném" životě. Jsem nadšená a v extázi, že jsem se na vás napojila a šla do toho ( i když jsem řešila finanční stránku). Informace jsou cenné. DĚKUJI!!! Mějte se extaticky, s láskou Saša

Saša

Nádherné,vzorce ničiace vídeá. A úplne najlepšie na tom je,že z hĺbky svojej duše cítim, že všetko čo Lilia hovorí je pravdivé. Úplne sa nadšením chvejem a som šťastná, že ku mne mohli prísť tieto informácie. Liliin prejav je pre mňa neuveriteľne príťažlivý, ľahko zrozumiteľný a všetko co vysvetľuje podáva tak, že mám pocit, že sa mi to ukladá priamo do kostí a buniek. Ďakujem Lili a želám krásne dni. Ivana

Ivana

Cítím opravdu silnou rezonanci s tím, co tady slyším. Mám pocit, jako bych to všechno dávno pradávno věděla, jen jsem na to snad někdy někde zapomněla. Děkuji Lilii za její vědomosti a za to, že to dokáže úžasně podat. A děkuji také své Duši, kterou to sem tolik táhlo 🙂 Už vím, že to byl správný krok. Přeji nám všem extatičkám 🙂 , aby nás tato cesta dovedla k vyléčení. S láskou! Milena

Milena

Milá Lili, děkuji Ti za online program Cesta Extáze a sobě za to, že jsem se do něj přihlásila. Shodou okolností ke mně přišel právě v době, kdy jsem začala zjišťovat (pokolikáté v životě už?), že pro ženu je nejdůležitější znát sebe, vědět kdo je a kam směřuje, mít se ráda taková jaká je a nebát se projevit svou přirozenost, umět postavit se sama za sebe a mít se na prvním místě. Tvůj program mi definitivně otevřel oči. Líbí se mi, jak je program koncipován, tj. začít u těla a postupně přejít k rituálům a duchovnější práci. Myslím si, že právě tělo je ten pevný základ, na kterém je třeba stavět, tam je ten zdroj síly, důvěry, uvědomění a sebejistoty. Přeji krásné předvánoční dny a ještě jednou děkuji. S pozdravem, Eva Ch.

Eva

Milá úžasná Lili.... Moc bych ti chtěla poděkovat za dny prožité s tebou v Glastonbury... Od té doby se mi děje spousta moc krásných věcí...:-) Ač to pro mě bylo vše nové a cítila jsem tu zaseklost v sobě,strach z toho být sama sebou,uvolnit se ... Celá ta naše skupinka byla tak kouzelná že není dne abych si naši cestu nepřipomněla...

Martina

Milá Lili, moc Tě zdravím a objímám z Prahy. Chci ještě jednou moc poděkovat z a úžasný čas v Avalonu. Jsem stále tam a ještě pořád plynu na ženské vlně a koupu se v té energii. Je zajímavé sledovat, jak se na mě dívá moje okolí a známí, takže Avalon fungujeJ) Jsem moc ráda, že jsem tohle mohla zažít se vším všudy.

Helena

Milá Mirko, Lili a všechny holky Avalonky, už je to měsíc, kdy jsme začaly společně vychutnávat úžasnou energii a místa Avalonu. Ještě teď je pro mě vše živé a čerpám z nabitých zkušeností a síly v každodenním shonu. To krásné světlo a teplo uvnitř, které jsem díky Vám všem znovu objevila, mi pomáhá překonat méně i více náročné chvilky a všechno se zdá být o dost jednodušší.

Markéta

Mila Lilia, vcera sme sa uz nestretli,aby sme sa rozlucili a podakovali este raz za uzasny tyzden s Vami tak to chcem urobit touto cestou. Nie len Avalon ako miesto,ale aj ty so svojim vyzarovanim, mudrostou,priatelstvom a inspiraciou sposobili,ze sme sa citili nadherne a uvolnene.Prisli sme naplneni cistou a krasnou energiou,ktoru stale vnimame.

Ivana

Jak jsem se náhodou ocitla v Extázi

Krátké sdílení jedné pikantnosti z natáčení Cesty Extáze

autor: Judita Berková

Extatické balíčky pro Extatickou ženu

Balíček 1

Svobodná žena

 • Online Cesta Extáze
 • 1 vstup na ženský kruh v Praze
 • video konference jednou za tři měsíce

3 333 Kč

Balíček 2

Kouzelná žena

 • Online Cesta Extáze
 • 1 vstup na ženský kruh v Praze
 • video konference jednou za tři měsíce
 • osobní Skype s Lilií Khousnoutdinovou 45 minut
 • kouzelná taška v hodnotě 1 300 (přírodní masážní olejíček Extáze, kniha "Ženské příběhy", DVD o porodech, přáníčko od Lilie)

4 444 Kč

Balíček 3

Extatická žena

 • Online Cesta Extáze
 • 1 vstup na ženský kruh v Praze
 • video konference jednou za tři měsíce
 • kouzelná taška v hodnotě 1 300 (přírodní masážní olejíček Extáze, kniha "Ženské příběhy", DVD o porodech, přáníčko od Lilie)
 • cesta do Avalonu provázená Liií s cestovní kanceláří Sky4U Bratislava (objednej si balíček do 1.3. 2016, abychom s Tebou v Avalonu počítaly 🙂
 • osobní konzultace s Lilií Khousnoutdinovou během extatického pobytu v Avalonu

18 888 Kč

Dělíme se aneb how we share the Love! 10% z veškerého prodeje projektu Cesta Extáze dáváme na charitativní účely: 

KILA GOMPA

Projekt na podporu ženského kláštera

VIP Bonusy

A pro Ty z Vás, kteří jsou v Extatickém balíčku 2 a 3, máme dárek!

Taštičku plnou zázraků: přírodní masážní olejíček "Extáze" firmy Star Child vyrobený v magickém Avalonu, v Anglii, kniha "Ženské příběhy", která inspirovala tisíce žen, a DVD "Porod jak jej známe", které je revolucí v našem chápání toho, co může být porod, a přáníčko, do kterého si můžeš napsat své záměry a přání a  které by se mohlo stát základem Tvého domácího oltáře. 

Konzultace s Lilií Khousnoutdinovou: chceš specifické odpovědi na své konkrétní dotazy, nic není nad individuální přístup. Budeme mít prostor podívat se na Tvé otázky společně. 

100% spokojenost našich žen je pro nás samozřejmostí. 

To si mám jako fakt koupit video-program?

ANO!

Pokud se Vám CESTA EXTÁZE nebude z jakéhokoli důvodu líbit, napište nám do 10 dnů od Vašeho vstupu na CESTU EXTÁZE  a my Vám obratem vrátíme všechny peníze. 

Chci prožívat vše v plnosti, sytosti a hojnosti!
Chci expandovat do všech svých rovin a hloubek.